Servis víriviek: +421 948 890 588
Chémia pre vírivky Chémia pre bazény

Naše produkty

Kde nás nájdete?

GardenSpa s.r.o.
Galvaniho č.12/A
821 04, Bratislava

Otváracia doba:

Pondelok.:08:00 - 16:30
Utorok:08:00 - 16:30
Streda:08:00 - 16:30
Štvrtok:08:00 - 16:30
Piatok:08:00 - 16:30
Sobota:Zatvorené
Nedeľa:Zatvorené

Možnosti platby

Naši partneri


architekti

Návrh a realizácia záhrad


Spoločnosť GardenSPA prináša na Slovenský a Český trh vysoko kvalitné a dizajnové produkty od popredných európskych a svetových výrobcov. Našim hlavným cieľom je ponúknuť zákazníkovi širokú škálu produktov. V našom novom showroome, ktorý má rozlohu viac ako 800m2 je široký výber dizajnového ratanového nábytku, exkluzívnych víriviek, sáun, drevených podlahových terás a takisto interiérových parkiet. Spoločnosť GardenSPA je výhradným zástupcom jednej z najväčších  výrobných spoločností dizajnového ratanového nábytku na svete firmy HIGOLD®. Použitý je vysokokvalitný a svetovo uznávaný syntetický ratan VIRO®, ktorý má všeobecne známe vlastnosti: neláme sa, nepraská, nebledne a je šetrný k životnému prostrediu. Takmer všetky použité doplnky k ratanovému nábytku ako sú vankúše, sedáky a pod. sú od firmy SUNBRELLA® (USA). Spoločnosť Sunbrella je svetovým lídrom vo výrobe látok ktoré nepremokajú a sú odolné proti UV žiareniu (neblednú).

Taktiež naša spoločnosť zastupuje severoeurópsku  firmu BRENSTOL®, ktorá je európskym lídrom vo výrobe drevených terasových podláh, interiérových parkiet a drevených obkladov. Veľká väčšina produktov je tepelne( Termo ) opracovávaná, čo dodáva drevu dlhú životnosť. Firma Brenstol ponúka širokú škálu veľkostí, rozmerov a hlavne profilov, či pri terasových podlahách, tak pri drevených obkladov a interiérových parkiet. Náväznosti na tieto produkty, ponúkame našim klientom oleje, lazúry a farby od renomovanej nemeckej firmy OSMO. Takisto aj v tomto prípade je široký výber produktov, ktoré nájdete na našej webovej stránke v sekcii OSMO oleje, lazúry, farby.

Exkluzívne vírivky ktoré ponúkame pod vlastnou značkou GardenSPA majú všetky dôležité prvky ktoré kvalitná vírivka má mať( riadiaca jednotka, ovládací panel atď )  od firmy BALBOA®. Dlhoročné skúsenosti firmy BALBOA WATER GROUP ju spravili svetovým lídrom vo výrobe SPA produktov. Jednou z najdôležitejších častí vírivky je samozrejme aj akryl. Vo všetkých našich vírivkách je použitý akryl od renomovanej spoločnosti ARISTECH ACRYLICS® (USA)  a je dodávaný v rôznych farebných prevedeniach.

Našu ponuku uzatvárame v sekcii Sauny. Zastupujeme slovenskú spoločnosť ktorá sa venuje výrobe sáun (fínska sauna, infra sauna, parná sauna) viac ako 18 rokov, a jej bohaté skúsenosti ju posunuli medzi popredných výrobcov sáun nielen na Slovensku ale aj v Českej republike. Takmer všetky naše sauny sú jedinečné, to znamená, že sú vyrábané každému zákazníkovi  na mieru a je takmer vylúčené, že váš sused bude mať rovnakú saunu ako vy.

Všetky produkty ktoré sú na našej webovej stránke, sú skladom.