Servis víriviek: +421 948 769 605
Chémia pre vírivky Chémia pre bazény

Naše produkty

Kde nás nájdete?

GardenSpa s.r.o.
Galvaniho č.12/A
821 04, Bratislava

Otváracia doba:

Pondelok.:08:00 - 16:30
Utorok:08:00 - 16:30
Streda:08:00 - 16:30
Štvrtok:08:00 - 16:30
Piatok:08:00 - 16:30
Sobota:Zatvorené
Nedeľa:Zatvorené

Možnosti platby

Naši partneri


architekti

Návrh a realizácia záhrad

Možnosti platby

Platba v hotovosti na predajni

V prípade odberu objednaného tovaru v našej predajni môžete objednávku uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou, čím ušetríte na poštovnom a balnom.

Platba na dobierku

Vaša objednávka bude zaslaná prostredníctvom Slovenskej pošty na vami zvolenú adresu, platbu vykonáte až pri prevzatí objednaného tovaru. Tento spôsob platby je možný iba na  území Slovenska a za príplatok v Českej republike.

Platobnou kartou (CardPay - VISA, MasterCard, Diners Club)

Ide o najrozšírenejší spôsob platby všade na svete, preto je vhodný aj pre zahraničných zákazníkov. Výhodou je, že daným spôsobom môže byť platba vykonaná bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine vám vašu platobnú kartu vydala. Funguje na podobnom princípe ako internet banking, ale namiesto čísla účtu zadávate iba údaje o vašej platobnej karte. Zadávanie uvedených informácií prebieha na zabezpečenej stránke Tatra banky, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

* Upozornenie: platobnými kartami VISA Electron je možné vykonať platbu cez internet iba v prípade, že na zadnej strane sa nachádza, tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód). Nie všetky banky takéto karty VISA Electron vydávajú. (Viac o službe CardPay)