Servis víriviek: +421 948 769 605
Chémia pre vírivky Chémia pre bazény

Naše produkty

Kde nás nájdete?

GardenSpa s.r.o.
Galvaniho č.12/A
821 04, Bratislava

Otváracia doba:

Pondelok.:08:00 - 16:30
Utorok:08:00 - 16:30
Streda:08:00 - 16:30
Štvrtok:08:00 - 16:30
Piatok:08:00 - 16:30
Sobota:Zatvorené
Nedeľa:Zatvorené

Možnosti platby

Naši partneri


architekti

Návrh a realizácia záhrad

JEE-O Soho shower 01

Voľne stojaca sprcha s batériou s postupným zmiešavacím systémom - možnosť dokúpenia celoročného nemrznúceho systému 365 - all weather frost free. Dostupné v brúsenom - RAW povrchu, čiernom matnom kladivkovom efekte a povrchovej úprave práškovaním v matnej zelenej alebo matnej šedej nerezovej oceli.

 

Viac detailov

Dostupnosť: skladom

3 744,00 € s DPH

Soho je pulzujúca štvrť v kozmopolitnom New Yorku. Dynamická zmes kultúr a štýlov a nespočetné apartmány. Soho je strohý a silný. Táto voľne stojaca produktová rada sa vyznačuje rovnakou jednoduchosťou. Menej je viac. Vďaka jednopohybovej batérii v mechanizme kohútika môže byť šikovne navrhnutá rukoväť s gumovým povrchom ovládaná rovnakým spôsobom ako joystick. Všetky JEE-O Soho produkty sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sú dokončené tmavým, kladivkovým efektom do každého počasia pre ten správny priemyselný vzhľad.

Séria JEE-O soho je prvou produktovou líniou, ktorá vyplýva zo spolupráce medzi JEE-O a dizajnérskym štúdiom Grand & Johnson v Amsterdame: kreatívni kozmopolitní pracovníci pracujúci spoločne na formovaní maximálneho minimalizmu.

Táto robustná séria JEE-O Soho pozostáva z voľne stojacich sprchových batérií, voľne stojacej vaňovej batérií,  nástennej batérii a batérii na dosku, chrličov a ručnej sprchy, sprchy na stenu a strop a všetkých druhov príslušenstva na dokončenie jedinečnej kúpeľne.

K dispozícii v brúsenom - RAW povrchu, čiernom matnom kladivkovom efekte a povrchovej úprave práškovaním v zelenej alebo šedej nerezovej oceli.